Оновлення за серпень 2023

image.png

За серпень було небагато змін, через велику завантаженість роботою над іншими проєктами та роботою над інфраструктурою мап тривог.

Напрямки роботи

Що зробили?

Стрічка

Додали розділ “Стрічка” на головну сторінку сайту. У ньому відображає усі події (оголошення/відбій тривог, вибухи, повідомлення ПС ЗСУ), які відбулися на мапі за останній час.

Це дуже нагадує стрім моніторингових каналі в Telegram, але тут він відображається безпосередньо на сайті.

image.png

Кількість зафіксованих вибухів

В розділі “Тривалостей тривог” тепер поряд з кількістю оголошених тривог відображається і кількість зафіксованих повідомлень про вибухи. image.png

Оновлення спрощеної мапи тривог

Спрощена мапа тривог часто використовується на присторях, які не мають достатньо ресурсів для відображення основної мапи або в мережах з повільним зв’язком.

За серпень ми внесли в неї наступні зміни:

image.png

(Дуже) Мінімалістична мапа тривог

Розробник serpick розробив мінімалістичну версію сайту оптимізовану для швидкого завантаження. Ми дещо доробили її і опублікували на основному сайті.

Особливості:

Ця версія стане корисною в мережах з повільним чи не стабільним зв’язком та на старих пристроях, де не вистачає ресурсів для відображення основної мапи.

image.png

Німецька версія сайту

Наша волонтерка Solomia допомогає нам з перекладом сайту на німецьку мову.

image.png

Інші оновлення

Адміністративна панель

Для керування даними на сайті у нас використовується цілий мікс різноманітних технологій, від телеграм ботів до прямого доступу до базу даних. Це досить не зручно і зовсім не масштабовано. Тому ми вирішили розробити повноцінну адмінпанель, яка буде використовуватися для керування даними на сайті.

Це дозволить нам:

Для користувачів сайту ці зміни не будуть помітні, проте вони дозволять нам працювати швидше та ефективніше.

image.png

Були б вдячні за Ваші хороші відгуки до нашого Android застосунку, бо це дозволяє тримати наш застосунок в топі.