Повітряна тривога в Криму

image.png

В цій статті розповідаємо про те, чому триває повітряна тривога в Автономній Республіці Крим.

Чому в Криму тривога?

Ми відображаємо тривогу в АР Крим, бо вона відображається на офіційній мапі тривог.

А детальніше?

Офіційна мапа тривог повідомила про повітряну тривогу в Криму 11 грудня о 00:22. З того часу не було оголошено відбій.

Так а звідки в Криму були тривоги?

Автор та керівник сервісу “Повітряна тривога” Степан Танасійчук вказав, що їхні сповіщення про загрози в Криму базуються на публічних ЗМІ, оскільки точних даних від української влади поки немає. Він додав, що ця ініціатива є особистою. Державні служби України до цього не мають стосунку. Танасійчук також вказав, що інформація про тривоги на Криму є приблизною і залежить від включення сигналів тривоги програмістами. Він не виключає можливості змін у майбутньому.

🔗 Небезпечний колір Криму: чому півострів червоніє на карті тривог України — Крим.Реалії

А зараз чого постійна тривога?

Згідно нашої інформації, командою офіційної мапи, було прийнято рішення залишити постійну тривогу за аналогією з Луганською областю, доки не буде деокупації і не буде поставлено чергових.

Так, якщо це власна ініціатива, чому Ви це відображаєте?

Ми вирішили синхронізуватися в цьому плані з офіційною мап тривог і з офіційним АРІ відповідно. Спільне відображення тривоги в Криму допоможе уникнути плутанини серед користувачів.

Ви маєте можливість приховати тривогу в Криму, вимкнувши в налаштуваннях “Джерела даних”: “Офіційна мапа тривог”. image.png

А чому нема тривоги в Севастополі?

Тривога відображається лише в АР Крим. м. Севастополь не входить до складу Автономної Республіки Крим, і є одним із 27-ми адміністративних регіонів України. Таким як м. Київ.

Ми розуміємо, те що на офіційній карті АР Крим включає м. Севастополь, проте по факту так не є і тому ми не відображаємо тривогу в місті.