Оновлення за травень 2023

image.png

Що зробили?

Травневий реліз присвячений покращенню доступності та швидкодії мап тривог. Тепер наш сайт автоматично перевірятиме сумісність з Вашим браузером і у випадку неможливості коректної роботи вимкне певні функції або запропонує використати Спрощену версію . Це особливо актуально для телефонів зі старими версіями операційної системи Android та iPhone.

Створили свої набори мап

На основі геоданих з сайту Мінрегіонів створили свій набір векторів мап, який буде використовуватиметься на сайті.

Що це дає?

Дякуємо Gontsa за консультацію та допомогу з отриманням вхідних даних.

img.png

Контури сусідніх областей

У зв’язку з ажіотажем з Бєлгородом додали контури сусідніх областей. Увімкнути можна в налаштуваннях мапи: “Регіони, що межують на сході та півночі” img.png

Назви районів в Швидкій мапі

Багато користувачів продовжують використовувати класичну мапу через її можливість відображати назви всіх районів. В цьому релізі ми ми додали функцію відображення назв районів на Швидкій мапі.

Рекомендуємо Вам перейти на Швидку мапу, оскільки ми не плануємо додавати нові функції для класичної мапи.

image.png

Зум

Користувачі вже довгий час запитували, чому при збільшенні мапи також збільшується інтерфейс. У цьому оновленні ми внесли зміни, щоб дозволити користувачам збільшувати саму мапу, залишаючи інтерфейс у своєму розмірі, як на “дорослих мапах”. Крім того, при збільшенні мапи автоматично змінюється її деталізація, що особливо зручно для мобільних користувачів.

Проте, варто врахувати, що з технічних причин ця функція може працювати повільно, особливо на Android пристроях. Наші дослідження показали, що на певних моделях вона працює нормально, на деяких трохи уповільнюється, а на деяких пристроях може працювати з певними обмеженнями. Тому за замовчуванням ця функція вимкнена і її потрібно включати вручну.

image.png

Нова “Спрощена Мапа тривог”

Оновили спрощену версію мапи. Тепер весь сайт в стиснутому виді займає лише 47кб, що дозволяє швидко завантажити навіть при слабому інтернет з’єднанні.

Англомовна мапа

Тепер уся мапа, разом з районами, перекладена англійською мовою. Іноземці та іноземні ЗМІ часто використовують мапу для ілюстрації подій, то ж ця можливість корисна для них.

image.png

Інші зміни

Були б вдячні за Ваші хороші відгуки, бо це дозволяє тримати наш застосунок в топі.